ГО “Сучасне Українське Кіно” та ГО “Київський дворік”

представляють курс

“ Ракурс”

Кадр. Монтажна фаза. Епізод. Фільм.

Це відомо всім, але тільки деяким вдається заволодіти цікавістю глядацької аудиторії та повагою критиків.

Курс “Нижній Ракурс” включає в себе теорію, просмотрові семінари та практичні заняття. Курс пропонує дітям на 4 місяці зазирнути у світ кінематографу на правах авторів аудіо-візуальних творів. Під час курсу діти будуть не тільки дізнаватися цікаві факти про світовий кінематограф, а й комунікувати та домовлятися між собою, представляти публічно свої проєкти, шукати команду під свою ідею, працювати з образами та формами, аналізувати людську поведінку та психологію.

Курс тривалістю 4 місяці.

Заняття ( 100 хв. з перервою) тричі на тиждень, 12 занять в місяць –  понеділок, середа, п’ятниця з 16.00 до 18.00

Адреса: вул. Княжий Затон, 12, оф 81 (м. Осокорки)

1 Заняття – 500 грн.

1 Місяць –  4000 грн.

1 Курс – 15000 грн.

Пройшовши курс в 4 місяці та маючи практичну роботу, дитина отримає сертифікат про проходження курсу від ГО «Сучасне Українське Кіно» 

Викладачі – українські сучасні режисери, продюсери, оператори, художники-постановники, сценаристи, режисери монтажу.

Валерія Сочивець – продюсер, режисер, куратор курсу “Нижній Ракурс”.

Народилась в м.Києві. Закінчила режисерську майстерню Василя Вітера в КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого. Членкиня Правління Української Кіноакадемії.

 Філіп Сотниченко – режисер, режисер монтажу.

Закінчив КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого. Спеціальність з режисури телебачення та драматургії, майстерня Юрія Терещенка. Короткометражні фільми Філіпа були відмічені на багатьох міжнародних кінофестивалях. Дипломний фільм “Цвях” переміг на Одеському кінофестивалі у конкурсі короткометражних українських фільмів. Дебютний короткометражний фільм за підтримки Дежркіно України переміг на кінофестивалі класу “А” в Естонії – Black Nights.

Роман Хімей – художник, оператор-постановник, режисер.

Народився в м.Коломия. Закінчив КНУТКіТ ім.Карпенка-Карого, спеціальність – оператор -постановник в кіно та телебаченні.