Ответы на вопросы

Як прийняти та полюбити себе і своє життя?

Дякую тобі за глибоке та важливе питання.

Останнім часом на цю тему з'являється все більше і більше інформації в різних джерелах, існує безліч тренінгів, технік та літератури.
Але справа в тому, що це все не спрацює, поки людина не спитає себе:
- Що саме я не можу прийняти в собі?
- В який момент чи після якої ситуації я відчув, що не люблю своє життя?
- Якщо я себе не люблю, то які емоції та почуття я відчуваю по відношенню до себе?
Почати приймати себе та своє життя можна лише після того, як зможеш зазирнути та зрозуміти «корінь» проблем. З цим я можу тобі допомогти. Тому, якщо захочеш розібратися з цими питаннями - приходь.
А поки, поміркуй над тим, які якості тобі подобаються в собі, які труднощі ти встигла/встиг подолати, якими вчинками в своєму житті ти пишаєшся? Що приносить тобі задоволення, радість та приємні емоції? Які значимі люди є в твоєму житті?

Як проявляється любов до себе:
1. Давати собі необхідну увагу, турботу і підтримку. А в тих випадках, коли не виходить зробити це самостійно, можна попросити когось значимого.
2 Займатися улюбленою справою. Тією, яку людина вважає корисною для себе та інших.
3. Мати особистий вільний час. Людина, яка любить себе, обов’язково має вільний час, яким може розпоряджатися на свій розсуд. Зокрема просто відпочивати, нічого не роблячи.
4. Мати захоплення, хобі. Заняття, яке щиро подобається та дозволяє насичуватися приємними почуттями.
5. Стежити за собою. Бути уважним до свого фізичного і психічного здоров’я. Займатися профілактикою, а не тільки екстреним лікуванням.
6. Вміти говорити «ні». Відсутність цієї якості часто призводить до того, що людина робить щось проти своєї волі і бажання, тобто йдучи проти себе.
7. Дякувати собі. Людина, яка любить себе, не соромиться висловлювати подяку собі. Вона дякує собі за всі свої успіхи і досягнення, великі та дрібні, за кожен прожитий день, і це тільки додає їй упевненості й підвищує самооцінку

Я бажаю тобі успіху в пізнанні себе та свого світу!